• ALB
 • ENG
 • Historiku

  Prestige Home e ka filluar aktivitetin e saj ne vitin 2010 me hapjen e dyqanit te pare Pierre Cardin ne Shqiperi per shitjen e tapetave. Me pas kompania e zgjeroi aktivitetin duke shtuar linjen e Home me mobilje, dysheke dhe aksesore Pierre Cardin.

  Ne qershor te 2014 Pierre Cardin Home vjen me showroomin prej 3000m2 qe gjendet ne autostraden Tirane Durres km 12,perballe me City Park.

  Ne showroom i eshte kushtuar nje vemendje e vecante sixhadeve qe jane punime artizanale te thurura vetem me materiale leshi dhe mendafshi natyral te cilesise me te mire, dhe qe vijne per here te pare ne nje ekspozite te vetme. Aktualisht Prestige Home operon me 3 njesi shitje ne Tirane si dhe me nje ne Shkoder.

  Nga Dhjetori 2016 kompania ka marre perfaqesine ekskluzive te Doimo Salotti per Shqiperine duke prezantuar linjen e salloneve modern te Doimo Salotti ne Show Room-in kryesor perballe Citypark.

  Biznesi

  Kompania Prestige Home e cila operon ne tregun Shqiptar qe nga viti 2010 eshte e specializuar ne tregtimin dhe shitjen e linjes per mobilimin e shtepise nepermjet perfaqesise ekskluzive per Shqiperine te Pierre Cardin dhe Doimo Salotti.

  Kompania operon edhe me linjen e veshjeve per meshkuj Pierre Cardin me 3 njesi shitje ne Qendrat Tregtare ne Tirane ne Citypark, Ring Center dhe TEG.

  Karriera

  Aktualisht nuk ka pozicion te shpallur vakant.

  Ju lutemi na dergoni te dhenat tuaja nepermjet emailit ne info@prestigehome.al

  Please wait...

  Subscribe to website

  Want to be notified when we offer new products? Enter your email address and name below to be the first to know.