• ALB
  • ENG
  • Pierre Cardin Home, prezanton koleksionet e reja të Tapetave, sixhadeve artizanale dhe mobiljeve ZEBRANO

    Tek showroom-et e Pierre Cardin Home, në Bllok, Autostradë përballë City Park dhe në dy showroom-et gjigande në Shkodër, do të gjeni linjat e reja të tapetave, sixhadeve dhe mobiljeve, te cilat përfaqësojnë teknologjinë më të fundit të prodhimit të tyre dhe trended më të fundit në dizajn.