10 ofertat më të mira gjatë Black Friday

Kush tjetër po i numëron ditët për super uljet e Black Friday. Ne nuk jemi të vetmit, të cilët po i presim me padurim uljet më të mëdha të vitit. Megjithëse kjo ngjarje e madhe tregtare do të ketë ulje të mëdha në çdo departament (po flas për modën, bukurinë dhe shumë më tepër), disa ulje tepër të rëndësishme që priten janë zbritjet e mobiljeve. 

Nuk ka rëndësi nëse po riarredon dhomën tënde të ndenjes ose të gjithë shtëpinë nga fillimi, mobiljet janë shumë të kushtueshme. Për këtë arsye Black Friday është një event i shumëpritur në departamentin e mobiljeve dhe dekorit për shtëpi. 

Thënë kështu, me kaq shumë oferta dhe kaq pak kohë për të blerë, të bësh blerjen e duhur është e vështirë. Për të ndihmuar, ne po ndajmë ofertat më të mira të mobiljeve të së Premtes së Zezë që ia vlen t’i shikoni tani. 

1) Ofertat Black Friday nga Nill’s Furniture 

Nill’s Furniture vjen me oferta marramendëse, të cilat nuk duhen humbur. Nill’s Furniture sjell me 50% ulje këndin elegant relax. Ku nga 3330 euro ju e përfitoni me 1599 euro. 

Dhoma e ngrënies Kant, e clia përfshin tavolina plus gjashtë karrike nga 5850 euro në 2890 euro.  

2) Ofertat Black Friday nga Teka 

Teka është gjigandi i elektoshtëpiakeve, i cili për black friday ofron 65% ulje. Furrë Teka Hsb nga 615 euro e përfitoni me 390 euro. 

3) Ofertat nga La Frochetta 

Me Black Friday ka ardhur koha të kompletoni kuzhinën tuaj. Merrni me 60% ulje tiganët dhe pajise të tjera të kuzhinës duke filluar nga 41 euro.  

4) Oferta nga Elteco 

Ndriçimi i shtëpisë asnjëherë nuk ka qënë më lirë dhe mirë se sot. Elteco sjell super produkte dhe cmime vetëm për Black Friday. Tek Elteco do të gjeni ndricues duke filluar nga 4.9 euro. Oferta me të vërtetë për mos t’u humbur. 

5) Oferta nga Pierre Cardin 

Ofertat e Pierre Cardin do t’ju bëjnë të habiteni dhe të vraponi drejt Pierre Cardin me kuletat ndër duar. Për herë të parë mobiljet italiane Zebrano vijnë me 50% ulje deri me datë 30 Nëntor. Nxitoni nëse nuk doni t’i humbisni. Le të flasim dhe për tapetët e shquar Pierre Cardin, me super uljet e Black Friday mund t’i merrni duke filluar nga 69 euro. 

6) Oferta nga Magniflex 

Gjigandi i dhomës së gjumit magniflex bëhet pjesë e ofertave të Black Friday. Dysheku i shumëkërkuar Fashion 3D nga 696 euro bëhet 476 euro. Zbuloni ofertat e tjera Magniflex këtu. 

7) Oferta nga Vox Electronics

Vox Elektronics këtë black friday sjell të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme me super ulje. Blini lavatriçen VOX nga 63.000 lekë për vetëm 49.900 lekë. 

8) Oferta nga Gieffe Group 

I fokusuar me hidrosanitaret Gieffe Group sjell 50% ulje për çdo produkt. Duke filluar me mishelator bideje nga 80 euro, pllaka shtrimi dhe veshje studio duke filluar nga 14.5 euro.   

9) Oferta nga Casal 

Casal gjithashtu ofron 50% ulje gjatë Black Friday, arredojeni shtëpinë tuaj me stil dhe duke kursyer para. Përfitojeni këndin  Amazon nga 399 euro për vetë 289 euro. 

10) Oferta nga Sezon Dekor 

Dëshironi ta dekoroni shtëpinë tuaj me stil unik? Sezon Dekor ju jep mundësinë ta dekoroni atë me super ulje. Raft me dru Teak, i punuar me detaje dhe i gdhendur me dorë, nga 57.000 lekë e përfitoni 39.000 lekë. Karrike për tavolinë ngrënie me dru Teak nga 220 euro për vetëm 154 euro.  

Zbuloni akoma më shumë nga këto oferta tek Prestige Home. Tek Prestige Home do të gjeni dyqanet mv me emër të arredimit të shtëpijave dhe tani në Black Friday mund ta arredoni plotësisht shtëpinë tuaj me 50% ulje. 

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.