5 elektroshtëpiake, të cilat nuk duhet të mungojnë në asnjë shtëpi

Shtëpitë në 2021 po bëhen gjithmonë dhe më shumë të avancuara me teknologjinë e elektoshtëpiakeve. Shumë prej këtyre pajisjeve elektoshëpiake do t’jua bëjnë jetën tuaj më të lehtë dhe praktike. Ky artikull do t’ju ndihmojë të gjeni paisjet e duhura elektroshtëpiake duke ju përshtatur çdo buxheti dhe çdo lloj mënyre jetese.

Lavastovilje Miele

Keni shijuar një darkë të këndshme, por kur shikoni një “mal” me pjata për t’u larë stresoheni. Me lavastoviljen Miele, ky stres do të largohet. Tani do të kurseni kohë dhe do jua bëjë kuzhinën më praktike.

Furra me avull Miele

Kjo furrë do t’jua bëjë gatimin në pjesën tuaj të preferuar të ditës. Një furrë me tre mënyra përdorimi: gatim, ngrohje dhe shkrirje. Muynd të gatuani ushqime të ndryshme njëkohësisht pa transferim aromash midis ushqimeve të ndryshme dhe më e rëndësishmja ushqimi juaj do të ketë një shije të paharrueshme, sepse kjo furrë e gatuan në perfeksion.

Aspiratorë Miele

Jeni të lodhur nga aromërat e pakëndshme në shtëpi prej gatimit dhe aspiratori juaj nuk e bën mirë punën e tij? Ne ju rekomandojmë Aspiratorin DA nga Miele, me motorr të fuqishëm dhe thithje të dyfishtë. I pajisur me një filtër inoksi, i cili është anti- zjarr dhe që mund të lahet në lavastovilje.

Fshesa me korent Miele

Fshesa me korent është një elektoshtëpiake, e cila duhet të jetë patjetër në çdo shtëpi. Kjo elektroshtëpiake ju ndihmon të fshini më shpejt dhe më mirë shtëpinë tuaj. Me kordon 11 metra, kjo fshesë me korent arrin çdo cep të shtëpisë suaj dhe ju ndihmon të pastroni vendin dhe nga papastërtitë qe syri juaj nuk i shikon.

Sirtar konservues me Vakum Miele

Sa herë keni dashur të merrni një sanduiç me vete nga shtëpia për në punë dhe nuk e keni marrë dot sepse nuk keni si ta merrni, apo sa herë ju është prishur ushqimi në frigorifer sepse nuk dini si ta konservoni? Për këtë është i nevojshëm sirtari konservues me vakum Miele. I përkryer për konservimin e ushqimit, të rimbylljes së paketimeve dhe paketimit të ushqimit që merrni me vete.

Këto elektroshtëpiake duhet të jenë në çdo shtëpi. Kompania Miele, e specializuar në prodhimin e elektroshtëpiake sjell për ju të gjitha elektroshtëpiaket që ju nevojiten me një larmishmëri versionesh. Miele mund ta gjeni tek Prestige Home. Prestige Home është siguruar të sjellë vetëm markat më të mira për shtëpinë tuaj. Jo vetëm elektroshtëpiake, por edhe mobilje, aksesorë, krevatë, çdo gjë për një shtëpi të përkryer mund ta gjeni tek Prestige Home.

Mobilojeni kuzhinën dhe gjithë shtëpinë tuaj me pajisje elektroshtëpiake dhe mobilje, të cilat jua bëjnë jetën tuaj më praktike dhe të rehatshme.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.