admin

Krevate per femije - Cilek Albania

Këshilla për Krijimin e Dhomës së Gjumit Perfekte për Fëmijë

Si duket dhoma e gjumit perfekte për fëmijë? Një gjë është e sigurt, dhoma e gjumit perfekte duhet të jetë lehtësisht e ndryshueshme, pasi me rritjen e fëmijës ndryshojnë gustot dhe nevojat e tij.  Ja disa këshilla për të dizajnuar dhomën e gjumit perfekte për fëmijë me mobilje Çilek Albania. 1. Mobilje të Reja, një …

Këshilla për Krijimin e Dhomës së Gjumit Perfekte për Fëmijë Read More »

Kur duhet ta ndërrojmë Dyshekun? – Falomo Prestige Home Center

Një dyshek i mirë është thelbësor nëse duam të bëjmë një gjumë cilësor që qetëson si mendjen ashtu edhe trupin. Megjithatë, me kalimin e kohës, dysheku ynë humbet karakteristikat e tij fillestare dhe bëhet më pak i përshtatshëm për nevojat tona. Sa zgjat një dyshek? Një dyshek zgjat nga 8 deri në 10 vjet.  Por …

Kur duhet ta ndërrojmë Dyshekun? – Falomo Prestige Home Center Read More »

3 Llojet e Materialeve Kryesore Për Çarçafë- Inner Home Textile

Zgjedhja e çarçafëve cilësor është komplekse. Pavarësisht opsioneve të panumërta që do të gjeni, ekspertët sygjerojnë tre lloje materialesh me cilësi superiore për një gjumë të qetë dhe të rehatshëm.   Më poshtë gjeni llojet e matrialeve të çarçafëve dhe përfitimet që do të keni prej tyre. Çarçafët prej Bambuje Çarçafët prej bambuje, janë të buta …

3 Llojet e Materialeve Kryesore Për Çarçafë- Inner Home Textile Read More »

Mobilje për Apartament me Pak Hapësirë

Gjeni mobilje për apartamente dhe hapësira të vogla që nuk bëjnë kompromis me stilin.  Krijoni shtëpinë tuaj të ëndrrave blini kënd divanesh tavolina, mobilje dhoma gjumi etj. Të përshtatshme për hapësirë të vogël. Mobiljet të projektuara për apartamente dhe hapësira të vogla ju ndihmojnë të përfitoni sa më shumë nga ambienti juaj pa ju kufizuar …

Mobilje për Apartament me Pak Hapësirë Read More »

Mobilje per Shtepi

Mobiljet e Shtëpisë që Mund t’i Blini me Ulje

Projekti i rinovimit të shtëpisë, një rifreskim pranveror, zgjedhja e disa aksesorëve të rinj të dekorit, ose arredimi i një ambienti nga fillimi është impenjativ. Gjetja e gjërave thelbësore të shtëpisë që jo vetëm i përshtaten stilit tuaj, por që kanë çmime të arsyeshme mund të jetë e vështirë. Divanet, dhomat e gjumit, ndriçimi apo …

Mobiljet e Shtëpisë që Mund t’i Blini me Ulje Read More »

 5 Këshilla për Krijimin e një Exteriori Relaksues

Qëndrimi në shtëpi dhe shijimi i të gjithë ambienteve të saj është prioriteti kryesor për çdo brand mobiljesh që do të gjeni në Prestige Home Center. Sot do të ndalemi tek exterioret e shtëpisë. Hapësirat e jashtme si verandat, oborret dhe taracat konsiderohen nga arkitektët si një zgjatim i shtëpisë, pavarësisht nëse përdoren si një …

 5 Këshilla për Krijimin e një Exteriori Relaksues Read More »

Dekor per Shtepi

Dekor për Shtëpi Trendet Pranverë 2023

Pranvera është një periudhë rinovimi. Pamja jonë, shtëpia, garderoba, kompiuteri, makina gjithçka kërkon një rifreskim në këtë stinë. Le të ndalemi pak tek Interior dizajni i shtëpisë. Ndryshoni pamjen dhe ndjesinë e shtëpisë tuaj këtë pranverë. Detajet e dekorit për shtëpi këtë pranverë mund të jetë aq i thjeshtë sa një vazo me tulipanë në …

Dekor për Shtëpi Trendet Pranverë 2023 Read More »