admin

Smart Home - Prestige Home

Trendet SMART HOME 2022: Idetë më të fundit për një qasje SMART në dizajnin tuaj të brendshëm

Pajisjet inteligjente na kursejnë kohë dhe i bëjnë më të lehta aktivitetet brenda shtëpisë sonë. Me kalimin e kohës, gjithnjë e më shumë risi futen për shkak të kërkesës së lartë nga konsumatorët. Ka një trend rritje të pajisjeve të tilla pasi çdo sezon vjen me variante të reja. Për më tepër, pajisjet inteligjente janë …

Trendet SMART HOME 2022: Idetë më të fundit për një qasje SMART në dizajnin tuaj të brendshëm Read More »

Ariston Prestige Home

Ariston: Marka nderkombetare ne Prestige Home

Përse Ariston? Ariston Group operon në tre sektorë të ndryshëm me marka lider dhe një gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh. Në të gjithë botën, Ariston Group është sinonim i rehatisë termale dhe njihet vecanërisht për: Efiçencën e energjisë. Respektin për mjedisin falë produkteve të rinovueshme dhe me efikasitet të lartë. Impiantet në përputhje me …

Ariston: Marka nderkombetare ne Prestige Home Read More »

Prestige Home

Në Prestige Home, e gjithë shtëpia juaj!

Pranvera po vjen. Me pranverën pranë, është koha të dilni nga letargjia dhe të përditësoni dekorin tuaj dimëror me pjesë të freskëta. Mendoni ngjyra të gjalla si të verdha agrume, rozë dhe portokalli për një përditësim plot ngjyra. Por nëse preferoni një linjë më të butë, atëherë këto këshilla të thjeshta do t’ju ndihmojnë të …

Në Prestige Home, e gjithë shtëpia juaj! Read More »

Aran Cucine

ARAN Cucine Rrëmbe Cilësinë Italiane në Prestige Home

Kuzhinat Italiane i gjeni eksluzivisht vetëm në Prestige Home!  ARAN Cucine është një markë  solide dhe e njohur. Vëmendja ndaj dizajnit, kërkimi i vazhdueshëm për cilësinë e materialeve, studimi, krahasimi, pranimi gjithmonë i sfidës, besueshmëria dhe funksionaliteti janë të gjitha të përfshira në çdo projekt dhe kjo e bën çdo produkt një rezultat inovativ që …

ARAN Cucine Rrëmbe Cilësinë Italiane në Prestige Home Read More »

Ecolight - Prestige Home

Tani në Prestige Home ndriçuesit Ecolight

Sektori i ndriçimit në Prestige Home plotësohet me dyqanin më të ri Ecolight Ecolight sjell inovacion në sektorin e ndriçimit duke sjellë produkte unike me cilësi të lartë dhe konsum minimal të energjisë. Llampat ekonomike, ndriçuesit dekorativ, panelet Led, ndriçuesit e jashtëm, klasikë apo smart janë të pështatshëm për çdo ambient tuajin. Llampat eko kanë …

Tani në Prestige Home ndriçuesit Ecolight Read More »

Çilek Albania

Tani në Prestige Home, çel dyert dyqani më i ri Çilek Albania

Brandi i mirënjohur turk ÇILEK i shpërndarë në më shumë se 70 vende të botës, vjen në Shqipëri!   Marka e vetme dhe e pakrahasueshme turke në industrinë e mobiljeve.  Që prej vitit 1996 Çilek ndihmon fëmijët të realizojnë ëndrrat e tyre në shumë vende të botës duke ofruar produktet më funksionale, më të sigurta dhe …

Tani në Prestige Home, çel dyert dyqani më i ri Çilek Albania Read More »

Sezon Dekor

Si të dekoroni ambientin tuaj si në Bali

Dizajni interior  Balinez është një reflektim i natyrës, atmosferës tropikale dhe kulturës. Ndryshe nga stili eklektik dhe maksimalist, stili balinez nuk është shumë i ngarkuar, është më i qetë, më i ngrohtë, komod dhe sigurisht i orientuar drejt natyrës. Ky stil i brendshëm është frymëzuar nga bukuria e  Balit “the island of the God” , …

Si të dekoroni ambientin tuaj si në Bali Read More »

Këshilla si të flemë më shpejt gjatë natës

Ndiheni të lodhur nga pagjumësia? Pa energji për të vazhduar ditën? Zbuloni disa nga mënyrat, të cilat do t’ju ndihmojnë të flini më shpejt.   Pas një nate të gjatë pa gjumë dhe rrotullimesh në anë të ndryshme në krevat, kur vjen mëngjesi zgjoheni të lodhur dhe në humor të keq.  Këto probleme me gjumin fillojnë …

Këshilla si të flemë më shpejt gjatë natës Read More »

Lista e gjërave, që duhen patjetër në një shtëpi të re

Pa marrë parasysh nëse keni blerë një vilë me pesë dhoma gjumi, apo një apartament të vogël , janë disa elementë bazë, që çdo shtëpi ka nevojë. Këto variojnë nga mobilje më të mëdha si shtretër, divanë dhe tavolina, deri te sende më të vogla si thikat, pirunët, pllakat dhe vazot.  Printoni këto lista me produkte …

Lista e gjërave, që duhen patjetër në një shtëpi të re Read More »