Arredim per Shtepi - Prestige Home

10 stile të ndryshme të arredimit të brendshëm për shtëpinë

1. Stili i Arredimit Tradicional Ky lloj dizajni i brendshëm është i përsosur për ata që i duan dekorimet që kanë një histori të pasur pas tyre, për shembull, pjesë të artit klasik, elementë antikë dhe objekte simetrike. Karakteristika më dalluese është se muret shpesh lyhen me ngjyra neutrale, në mënyrë që mobiljet të mund …

10 stile të ndryshme të arredimit të brendshëm për shtëpinë Read More »

Prestige Home

Si ta kthejmë shtëpinë nga tradicionale në moderne

Shtëpia juaj ka një stil arredimi të ekuilbruar? Hapësira është e përqendruar në një pikë qendrore, si për shëmbull televizori, një vepër arti dekorative ose oxhaku? Poltronët janë të rëndë dhe qëndrojnë rreth njëri tjetrit? Nëse këto janë tiparet kryesore të arredimit të shtëpisë tuaj, me shumë mundësi ju keni një shtëpi tradicionale. Mirpo viti …

Si ta kthejmë shtëpinë nga tradicionale në moderne Read More »

Dyeshekët Magniflex! Certifikimi OEKO –TEX përse është kaq i rëndësishëm?

Prestige Home Center është qendra tregtare e dedikuar tërësisht linjës home. Aty do të gjeni gjithcka i nevojitet shtëpisë tuaj me cilësinë më të mirë dhe komoditetin maksimal. Ndër markat më prestigjoze që do të gjeni në Prestige Home është edhe Magniflex. Të flesh mirë është sigurisht një kënaqësi, por edhe më shumë, është një …

Dyeshekët Magniflex! Certifikimi OEKO –TEX përse është kaq i rëndësishëm? Read More »

Smart Home - Prestige Home

Trendet SMART HOME 2022: Idetë më të fundit për një qasje SMART në dizajnin tuaj të brendshëm

Pajisjet inteligjente na kursejnë kohë dhe i bëjnë më të lehta aktivitetet brenda shtëpisë sonë. Me kalimin e kohës, gjithnjë e më shumë risi futen për shkak të kërkesës së lartë nga konsumatorët. Ka një trend rritje të pajisjeve të tilla pasi çdo sezon vjen me variante të reja. Për më tepër, pajisjet inteligjente janë …

Trendet SMART HOME 2022: Idetë më të fundit për një qasje SMART në dizajnin tuaj të brendshëm Read More »

Ariston Prestige Home

Ariston: Marka nderkombetare ne Prestige Home

Përse Ariston? Ariston Group operon në tre sektorë të ndryshëm me marka lider dhe një gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh. Në të gjithë botën, Ariston Group është sinonim i rehatisë termale dhe njihet vecanërisht për: Efiçencën e energjisë. Respektin për mjedisin falë produkteve të rinovueshme dhe me efikasitet të lartë. Impiantet në përputhje me …

Ariston: Marka nderkombetare ne Prestige Home Read More »

Prestige Home

Në Prestige Home, e gjithë shtëpia juaj!

Pranvera po vjen. Me pranverën pranë, është koha të dilni nga letargjia dhe të përditësoni dekorin tuaj dimëror me pjesë të freskëta. Mendoni ngjyra të gjalla si të verdha agrume, rozë dhe portokalli për një përditësim plot ngjyra. Por nëse preferoni një linjë më të butë, atëherë këto këshilla të thjeshta do t’ju ndihmojnë të …

Në Prestige Home, e gjithë shtëpia juaj! Read More »

Aran Cucine

ARAN Cucine Rrëmbe Cilësinë Italiane në Prestige Home

Kuzhinat Italiane i gjeni eksluzivisht vetëm në Prestige Home!  ARAN Cucine është një markë  solide dhe e njohur. Vëmendja ndaj dizajnit, kërkimi i vazhdueshëm për cilësinë e materialeve, studimi, krahasimi, pranimi gjithmonë i sfidës, besueshmëria dhe funksionaliteti janë të gjitha të përfshira në çdo projekt dhe kjo e bën çdo produkt një rezultat inovativ që …

ARAN Cucine Rrëmbe Cilësinë Italiane në Prestige Home Read More »

Ecolight - Prestige Home

Tani në Prestige Home ndriçuesit Ecolight

Sektori i ndriçimit në Prestige Home plotësohet me dyqanin më të ri Ecolight Ecolight sjell inovacion në sektorin e ndriçimit duke sjellë produkte unike me cilësi të lartë dhe konsum minimal të energjisë. Llampat ekonomike, ndriçuesit dekorativ, panelet Led, ndriçuesit e jashtëm, klasikë apo smart janë të pështatshëm për çdo ambient tuajin. Llampat eko kanë …

Tani në Prestige Home ndriçuesit Ecolight Read More »