Mobilje për shtëpi, Dekori i Brendshëm

Shtëpia është vendi ku ne mund të jemi vetëvetja dhe të shplodhemi lirisht dhe për këtë arsye ne e mobilojmë atë sipas nevojave dhe stilit tonë personal. Dekori i brendshëm i shtëpisë është shumë i rëndësishëm, pasi është vërtetuar se ndikon në psikologjinë tonë. Një dekor i brendshëm që i përshtatet stilit tuaj, sjell lumturi, …

Mobilje për shtëpi, Dekori i Brendshëm Read More »

5 elektroshtëpiake, të cilat nuk duhet të mungojnë në asnjë shtëpi

Shtëpitë në 2021 po bëhen gjithmonë dhe më shumë të avancuara me teknologjinë e elektoshtëpiakeve. Shumë prej këtyre pajisjeve elektoshëpiake do t’jua bëjnë jetën tuaj më të lehtë dhe praktike. Ky artikull do t’ju ndihmojë të gjeni paisjet e duhura elektroshtëpiake duke ju përshtatur çdo buxheti dhe çdo lloj mënyre jetese. Lavastovilje Miele Keni shijuar …

5 elektroshtëpiake, të cilat nuk duhet të mungojnë në asnjë shtëpi Read More »

Dekori i Brendshëm në Organizimin e Shtëpisë

Organizimi është thelbësor për një shtëpi të rehatshme.  Ne nuk po themi që të gjithë të ndryshojmë mënyrën tonë të jetesës dhe të bëhemi të fiksuar pas rregullimit të shtëpisë, por nuk mund të mohohet ndjenja qetësuese e një shtëpie të mirëorganizuar dhe pa rrëmujë.  Organizimi i mirë i shtëpisë mund të duket si një detyrë …

Dekori i Brendshëm në Organizimin e Shtëpisë Read More »

Produkte luksi per shtëpi: 5 Brandet, që duhet t’i keni patjetër…

Dekorimi i shtëpisë tuaj dhe bërja e saj sa më e rehatshme nuk është një punë e lehtë – ju duhet të gjeni artikujt më të mirë të mundshëm që do t’i përshtaten nevojave tuaja dhe do t’i japin vendit ndjenjën e tij unike. Pra, si mund ta transformoni shtëpinë tuaj në diçka të veçantë? …

Produkte luksi per shtëpi: 5 Brandet, që duhet t’i keni patjetër… Read More »

Festë madhështore në 3-Vjetorin e Prestige Home

Prestige Home 3 VJET Prestige Home feston 3-vjetorin, tre vjet prestigj në arredim! Prestige Home, qëndra më e madhe në Shqipëri dedikuar arredimit festoi 3 vjetorin me pjesëmarrjen e mijëra njerëzve, artistëve dhe të ftuarve special. Për herë të parë në Shqipëri, ikonat botërore të luksit dhe cilësisë së lartë tashmë gjenden në një vend të …

Festë madhështore në 3-Vjetorin e Prestige Home Read More »

Java e Kuzhinës Plot Surpriza dhe Oferta – Vendi që Duhet të Vizitoni Patjetër

I ftohti i acartë, shirat e shumtë dhe kufizimet në lëvizje me siguri j’ua kanë bërë më të vështirë daljen nga shtëpia dhe mbylljen e disa punëve të zakonshme. Fundjavat që më parë mund të kenë qenë një moment arratisje nga rutina, tashmë janë kufizuar brenda shtëpisë apo qytetit tuaj. E shumë aktivitete të tjera …

Java e Kuzhinës Plot Surpriza dhe Oferta – Vendi që Duhet të Vizitoni Patjetër Read More »

Trendi për veshjen e mureve me letra murale ëshë më në modë se kurrë

“Trendi për veshjen e mureve me letra murale ëshë më në modë se kurrë” ishte deklarata e interior designerit tw njohur Martyn Laurence Bullard kwtw fillim viti. Thjesht shikoni dhomat e zonjave të stolisura me lule në Annabel në Londër, shtëpinë e Hackney’s me dhomën e miqve të dekoruar me printe palmash për Kate Moss, …

Trendi për veshjen e mureve me letra murale ëshë më në modë se kurrë Read More »