Brenda festës së katër vjetorit të Prestige Home Center

Ne ju paralajmëruam! Një nga eventet më COOL në kryeqytet u mbajt në ambjentet e Prestige Home Center!  Mbrëmja e së shtunës së katër qershorit erdhi me plot surpriza dhe atmosferën magjike që ju patëm premtuar. 

Koncerti i madh me mjeshtrin e violinçelit Iljard Shaba, grupi legjendar Elita 5 dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj sollën të gjithë ngjyrat dhe ndezën atmosferën e festës. 

Më poshtë do të gjeni galerinë e fotove me momentet më pikante, të ftuarit dhe të gjithë të pranishmit.

Photo Credit: @kleamolla.photography

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.