4 Vite Prestige Home

Brenda festës së katër vjetorit të Prestige Home Center

Ne ju paralajmëruam! Një nga eventet më COOL në kryeqytet u mbajt në ambjentet e Prestige Home Center!  Mbrëmja e së shtunës së katër qershorit erdhi me plot surpriza dhe atmosferën magjike që ju patëm premtuar.  Koncerti i madh me mjeshtrin e violinçelit Iljard Shaba, grupi legjendar Elita 5 dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj sollën të gjithë ngjyrat …

Brenda festës së katër vjetorit të Prestige Home Center Read More »

Prestige Home Feston 4 Vite

Katër Vite Prestige Home Center

Save the Date! Prestige Home Center feston plot Katër Vjet! Një ditëlindje plot surpriza për t’ju dhuruar një atmosferë magjike! PRESTIGE HOME, qendra e parë dhe e vetme në Shqipëri e dedikuar ekskluzivisht linjës “HOME” dhe “Interior Design”  feston plot katër vjet dhe vjen me një sërë surprizash për JU! Sfilatë për ndërgjegjësimin dhe gjithëpërfshirjen …

Katër Vite Prestige Home Center Read More »