Blog

Smart Home - Prestige Home

Trendet SMART HOME 2022: Idetë më të fundit për një qasje SMART në dizajnin tuaj të brendshëm

Pajisjet inteligjente na kursejnë kohë dhe i bëjnë më të lehta aktivitetet brenda shtëpisë sonë. Me kalimin e kohës, gjithnjë e më shumë risi futen për shkak të kërkesës së lartë nga konsumatorët. Ka një trend rritje të pajisjeve të tilla pasi çdo sezon vjen me variante të reja. Për më tepër, pajisjet inteligjente janë …

Trendet SMART HOME 2022: Idetë më të fundit për një qasje SMART në dizajnin tuaj të brendshëm Read More »

Ariston Prestige Home

Ariston: Marka nderkombetare ne Prestige Home

Përse Ariston? Ariston Group operon në tre sektorë të ndryshëm me marka lider dhe një gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh. Në të gjithë botën, Ariston Group është sinonim i rehatisë termale dhe njihet vecanërisht për: Efiçencën e energjisë. Respektin për mjedisin falë produkteve të rinovueshme dhe me efikasitet të lartë. Impiantet në përputhje me …

Ariston: Marka nderkombetare ne Prestige Home Read More »

Këtë fundvit Prestige Home Center sjell një dhjetor magjik me zbritje deri në 70% nga markat premium të arredimit.

Festat thuajse po na trokasin në derë! Ditët janë më të shkurtra, moti është më i ftohtë dhe tingujt klasike festive na shoqërojnë kudo, nuk është akoma vonë që ju të zbukuroni shtëpinë tuaj për t’i dhënë frymën e duhur. Është pikërisht hareja që mbështjellë këtë periudhë të vitit e cila na bashkon të gjithëve …

Këtë fundvit Prestige Home Center sjell një dhjetor magjik me zbritje deri në 70% nga markat premium të arredimit. Read More »

5 elektroshtëpiake, të cilat nuk duhet të mungojnë në asnjë shtëpi

Shtëpitë në 2021 po bëhen gjithmonë dhe më shumë të avancuara me teknologjinë e elektoshtëpiakeve. Shumë prej këtyre pajisjeve elektoshëpiake do t’jua bëjnë jetën tuaj më të lehtë dhe praktike. Ky artikull do t’ju ndihmojë të gjeni paisjet e duhura elektroshtëpiake duke ju përshtatur çdo buxheti dhe çdo lloj mënyre jetese. Lavastovilje Miele Keni shijuar …

5 elektroshtëpiake, të cilat nuk duhet të mungojnë në asnjë shtëpi Read More »

Festë madhështore në 3-Vjetorin e Prestige Home

Prestige Home 3 VJET Prestige Home feston 3-vjetorin, tre vjet prestigj në arredim! Prestige Home, qëndra më e madhe në Shqipëri dedikuar arredimit festoi 3 vjetorin me pjesëmarrjen e mijëra njerëzve, artistëve dhe të ftuarve special. Për herë të parë në Shqipëri, ikonat botërore të luksit dhe cilësisë së lartë tashmë gjenden në një vend të …

Festë madhështore në 3-Vjetorin e Prestige Home Read More »

Java e Kuzhinës Plot Surpriza dhe Oferta – Vendi që Duhet të Vizitoni Patjetër

I ftohti i acartë, shirat e shumtë dhe kufizimet në lëvizje me siguri j’ua kanë bërë më të vështirë daljen nga shtëpia dhe mbylljen e disa punëve të zakonshme. Fundjavat që më parë mund të kenë qenë një moment arratisje nga rutina, tashmë janë kufizuar brenda shtëpisë apo qytetit tuaj. E shumë aktivitete të tjera …

Java e Kuzhinës Plot Surpriza dhe Oferta – Vendi që Duhet të Vizitoni Patjetër Read More »