Dekorimi i shtëpisë: Ofertat Black Friday që do donit ti dini

Black Friday erdhi dhe nëse po kërkoni ofertat më të mira të Black Friday keni ardhur në vendin e duhur. Këtu është udhëzuesi juaj për të gjetur ofertat më të mira për të Black Friday 2021.

Çfarë duhet të dini për Black Friday 

Black Friday, dita pas Ditës së Falënderimeve Amerikane, është një nga ngjarjet më të mëdha të blerjeve të vitit. Të Premten e Zezë, pothuajse çdo dyqan ofron zbritje të mëdha për dhuratat e festave, lodrat, veshjet, dhuratat e kuzhinës, pajisjet e teknologjisë dhe më shumë.  

Uljet e Black Friday tashmë kanë filluar  

Megjithëse Black Friday është më 26 nëntor, nëse prisni kaq gjatë për të blerë, do të humbisni disa oferta fantastike. Kjo për shkak se në qendrën tregtare Prestige Home, me disa nga dyqanet më lider në Shqipëri në fushën e arredimit, si Sezon Dekor, Magniflex, Nill’s Furniture, Casal, Miele, etj. kanë filluar tashmë uljet e tyre për të Premten e Zezë. Ulja e Black Friday në Prestige Home ka filluar që në 20 Nëntor dhe do të zgjasë gjatë festave të Nëntorit deri me datë 30, me një sërë uljesh marramendëse. 

Keni dashur gjithmonë ta blini atë këndin për dhomën tuaj të ndenjes, apo disa elektroshtëpiake të domosdoshme Miele? Tashmë është periudha e duhur. Nxitoni për tek Prestige Home dhe fitoni produkte me 50% deri në 60% ulje. Arredojeni shtëpinë tuaj me mobiljet dhe aksesorët që keni dashur gjithmonë dhe njëkohësisht kurseni para. 

Pierre Cardin 

Gjigandi i modës dhe i mobiljeve në Shqipëri dhe jo vetëm Pierre Cardin i ka filluar uljet e Black Friday që prej datës 10 Nëntor. Zbuloni koleksionet e tapetëve handmade, industrial dhe mobiljeve Pierre Cardin me 40% deri në 50% ulje. Eleganca dhe cilësia e aksesorëve Pierre Cardin i bën ato një nga produktet më të vlefshme që mund të blini me ulje në Black Friday.  

Nill’s Furniture  

Me stilin e tyre unik Nill’s Furniture i ofron mundësinë të gjithëve të zgjedhin produket e tyre të preferuara dhe t’i përfitoni me super ulje. Po kërkoni një tavolinë ngrënie, një prift, një kënd ose një set dhome gjumi? Nill’s Furniture jua mundëson t’i blini me 50%- 60% ulje.  

Elteco 

Zbuloni gamën e gjerë të ndriçuesve Elteco me 50% ulje. Ndriçues toke ose ndriçues i varur, zgjidh atë që të përshtatet më së shumëti dhe nxitoni drejt showroomit Elteco në Prestige Home për të përfituar me 50% ulje çdo produkt që ju dëshironi. 

Siç mund ta shikoni Prestige Home ka filluar me super ofertat e Black Friday. Oferta të cilat nuk duhen humbur. Vizitoni qendrën tregtare Prestige Home dhe arredojeni shtëpinë tuaj bukur, me stil dhe me super ulje. 

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.