Estela Ujka

 Estela Ujka- Ku të gjejmë setet e kuzhinës për festa

Të mblidhemi rreth tryezës me miqtë dhe familjen është një nga traditat më të bukura të festave. Të jemi pranë njerëzve të dashur është ajo cfarë na ngroh zemrat e na sjell buzëqeshje. Atmosferën e ngrohtë e përcjellin dekoret festive, oxhaku i ndezur, muzika në sfond, të qeshurat e fëmijëve dhe sigurisht një tavolinë e shtruar bukur e plotëson këtë kartolinë festive.

Tryezat më të bukura janë ato të shtruar me setet përrallore të La forchetta. Aty do të gjeni setet e kuzhinës për festa që do lënë mbresa tek cdo i ftuar në shtëpinë tuaj.

Blogerja e njohur Estela Ujka ka zgjedhur La forcheta për familjen e saj. Ajo vjen vjen me disa propozime për ju si: setet e pjatave, serviset, biskotierat, setet e tenxhereve, filxhanëve, e me shumë produkte të cilat i japin dimension kuzhinës tuaj dhe jo vetëm.

Disa nga setet e kuzhinës me cilësi premium dhe me cmime fantastike që do të gjeni këtë fundvit në La Forcheta janë:

1.      Sete pjatash fine prej Porcelani për 6 persona, ngjyrë të bardhë me detaje minimaliste.

2.      Sete pjatash fine prej Pocelani me dekore unike të gjitha të punuara me dorë, me nga 18 pjesë secili, për 6 persona.

3.      Sete pjatash prej Porcelani me forma katrore, stil minimalist pë rata që nuk i pëlqejnë dekoret.

4.      Sete pjatash prej Porcelani të përshtatshme jo vetëm për festa por edhe për përdorim të përditshëm.

5.      Sete pjatash me përmbajtje perle për 12 persona një nga setet më elegante, eksluzivitet i La forchetta.

Përvec seteve të pjatave të cilat do të zbukurojnë tavolinat tuaja jo vetëm gjatë festave por gjatë gjithë vitit, në La Forchetta do të gjeni gjithashtu:

Setet e thikave të linjave profesionale që e ruajnë mprehtësinë për një kohë shumë të gjatë dhe vijnë bashkë me mbajtëset prej dërrase.

Setet e tenxhereve prej inoksi me cilësi premium, të përshtatshme për të gjitha llojet e sobave.

Setet e tenxhereve të punuara me kristalet e diamantit material i cili nuk ngjit ushqimet.

Setet e gotave të të gjitha llojeve me cilësi maksimale do të shtojnë elegancën në tavolinat tuaja.

Setet e serviseve, lugë, pirunj, thika me cilësinë më të arrirë që e gjeni vetëm në La forchetta.

Aksesorë të ndryshëm që do ta bëjnë më praktik gatimin gjatë gjithë vitit.

Me setet e kuzhinës së La Forchetta shtrimi i tryezës së fundvitit nuk do të jetë më një sfidë.

Setet e kuzhinës për festa janë një ide fantastike për dhuratë. Ato kanë cilësi premium, dizajne nga më modernet të cilat i rezistojnë kohës. Një set kuzhine i La Forchetta do të rezistojë për një kohë shumë të gjatë, duke lënë kujtime shumë të bukura për miqtë tuaj.

Ejani në La Forchetta pranë Prestige Home Center dhe zgjidhni setin që i përshtatet stilit tuaj, surprizoni veten dhe miqtë këtë fundvit. 

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.