Ditëlindja e 4-t e Prestige Home Center solli shumë surpriza dhe një atmosferë mbresëlënëse për të gjithë të pranishmit në mbrëmjen e 4 Qershorit. Instrumentisti i njohur Iljard Shaba, grupi legjendar Elita 5 dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj sollën energji, pozitivitet, muzikë të mirë për ta bërë këtë ditëlindje magjike dhe të paharrueshme. Më poshtë do të gjeni galerinë e fotove me momentet më të bukura me të ftuarit special dhe të gjithë të pranishmit.

momentet më të bukura me të ftuarit special dhe të gjithë të pranishmit.

PERSONAZHET VIZATIMORË
DHE SHOKËT E TYRE

"CDO TE ENJTE"

PERSONAZHET VIZATIMORË DHE SHOKËT E TYRE

EVENTI I "GRAND OPENING"

GRAND OPENING "FOTO"

EVENTI I ARKITEKTEVE

ARKITEKTET "FOTO"

“Për herë të parë në Shqipëri, ikonat botërore të luksit dhe cilësisë së lartë, në linjat e produkteve HOME dhe Interior Design, tashmë në një qendër të vetme:

  • Pierre Cardin Home
  • Ecolight
  • Dorelan
  • Aran Cucine
  • TEKA
  • Miele
  • Sezon Dekor

dhe emra të tjerë, pionerë në industri dhe design.                                   

PRESTIGE HOME – E gjithë shtëpia juaj 😉 “