Mobilje per Shtepi - Prestige Home

Festë madhështore në 3-Vjetorin e Prestige Home

Prestige Home 3 VJET

Prestige Home feston 3-vjetorin, tre vjet prestigj në arredim!

Prestige Home, qëndra më e madhe në Shqipëri dedikuar arredimit festoi 3 vjetorin me pjesëmarrjen e mijëra njerëzve, artistëve dhe të ftuarve special.

Për herë të parë në Shqipëri, ikonat botërore të luksit dhe cilësisë së lartë tashmë gjenden në një vend të vetëm duke sjell tendencat më të fundit të modës në industrinë e arredimit.

Tre vjetori i Prestige Home solli një festë të paharrueshme me surpriza, muzikë të mirë, humor dhe argëtim për të gjithë të pranishmit. Qindra fëmijë shijuan atmosferën magjike në Prestige Wonderland me animatorë, muzikë dhe numra fantastik nga cirku.

Ky event shënoi 3 vite përkushtimi, suksesi dhe besimi ndaj çdo klienti dhe projekti, që arredimin ja ka besuar markave me famë ndërkombëtare në Prestige Home.

Prej 3 vitesh kjo qëndër është simbol i komfortit, inovacionit dhe krijimit të standarteve në sektorin e mobilimit duke ju dhënë mijëra shtëpive elegancën, garancinë dhe cilësinë e markave lider në treg si Pierre Cardin Home, Magniflex, Miele, Teka, Vox, Aran Cucine, Gieffe Group, Nills Furniture, La Forchetta, Elteco, Sezon Dekor, Dage Perde, Casal, Bicaku Stone, Top Sofa.

Përveç atmosferës festive, surpriza në këtë 3 vjetor ishin zbritjet deri në 60% në të gjitha showroom-et e Prestige Home.  

Prestige Home është shndërruar tashmë në destinacionin më të dashur për t’i kthyer ambjentet e banimit apo punës në hapësira relaksuese dhe mikpritëse. Mbi të gjitha kjo qendër ka sjell lumturi, komoditet dhe frymëzim në çdo shtëpi dhe familje…

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.