Mobilje me ofertë – Prestige Home Center

Thuhet se nuk ka vend si shtëpia për festa. E ku ka më bukur se një  shtëpi e arreduar me mobilje të reja. Nëse po kërkoni të bëni një rifreskim të arredimit përpara festave jeni me fat!  Këtë periudhë të gjitha brandet e mobiljeve në Prestige Home Center po ofrojnë zbritje të mëdha. Mobilje në ofertë do të gjeni jo vetëm për dhomën e ndenjes por për cdo dhomë të shtëpisë. Një gjë është e sigurt: Këto zbritje do ta bëjnë shtëpinë tuaj si të re dhe shumë elegante. 

 Kthejeni shtëpinë tuaj të ëndrrave në realitet me markat e mobiljeve më prestigjoze.

 Më poshtë po ju përmbledhim disa prej ofertave që do të gjeni pranë Prestige Home Center

  Në prestige Home Center oferta deri në 70% per mobiljet tek të gjitha brandet e mirnjohura si:

Vivida Albania, ofron kënde për dhomën e ndenjes me dizajne moderne Italiane, cilësinë më të mirë si dhe ju ofron mundësinë e personalizimit. Mobiljet me ofertë që do të gjeni tek Vivida janë: Këndi Napoli, Këndi Vittoria,Këndi Oxford, të cilët janë të i punuara me konstrukt multistrat, me sfungjer LUX, tekstile cilësore dhe lehtësisht të pastrueshme si dhe me mundësi personalizimi që përshtatet me stilin tuaj. Tavolina e ngrënies Atlante vjen me super ulje gjithashtu.Divan Metera me hapje me 35% ulje etj.

Casal Albania, sillni komfort dhe elegancë në ambientin tuaj me kombinimet e mobiljeve në ofertë. Oferta e fundvitit me 60% zbritje, Casal kujdeset që të kaloni momente të lumtura me njerëzit tuaj të dashur.

Nills Albania, dizajnet e Nills plot stil dhe komfort i gjeni me ofertë. Plot 60 produkte për të gjithë shtëpinë me 60% ulje.

Bicaku Stone cdo produkt me 20% ulje. Nxitoni të porosisni kuzhinën perfekte me silësi superiore, dizajn unik me linja të pastra e forma minimaliste. Mobiljet e tualetit në të gjitha format dhe përmasat. Me mobiljet Bicaku Stone ju i shtoni vlera shtëpisë tuaj.

Sezon Dekor ulja e madhe edhe në Sezon Dekor. Të gjithë dekoret e festave do ti gjeni me 40% ulje dhe 20% ulje në cdo artikull tjetër. 

Cilek Albania, do të gjeni mobiljet në ofertë për dhomat e fëmijëve më të bukura dhe funksionale. Gjithcka 20% deri në 30% ulje në këtë fundvit.

Momenti më i mirë për të blerë mobilje për shtëpinë tuaj është pikërisht tani. Vendi më i mirë ku mund ti gjeni të gjitha llojet e mobiljeve në ofertë është Prestige Home Center. 

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.