Mobilje për Apartament me Pak Hapësirë

Gjeni mobilje për apartamente dhe hapësira të vogla që nuk bëjnë kompromis me stilin. 

Krijoni shtëpinë tuaj të ëndrrave blini kënd divanesh tavolina, mobilje dhoma gjumi etj. Të përshtatshme për hapësirë të vogël.

Mobiljet të projektuara për apartamente dhe hapësira të vogla ju ndihmojnë të përfitoni sa më shumë nga ambienti juaj pa ju kufizuar stilin e jetesës. Kur zgjidhni mobilje për apartamente, merrni  në konsideratë pjesët shumëfunksionale. Një tryezë me palosje, për shembull, shërben si një tavolinë pune nga shtëpia gjatë ditës dhe si një tryezë e vogël ngrënieje në mbrëmje. 

Një ndenjëse që hapet dhe mbyllet shërben si vend magazinimi për të mbajtur jastëkë dhe batanije shtesë. Një kënd divanesh për apartament me madhësi të vogël dhe ndërtim të fortë, është një zgjedhje e mirë. Plotësoni mobiljet në madhësinë e apartamentit tuaj me një pasqyrë të madhe për të reflektuar dritën dhe për të krijuar iluzionin e ambientit të hapur. 

Mobilje për Apartament në Tiranë

Ku të blini mobilje për apartament në Tiranë? Prestige Home Center është qendra tregtare e parë dhe më e madhe në shqipëri e dedikuar linjave home dhe interior dizajn. Brandet më prestigjoze të mobiljeve i gjeni aty. Një nga brandet me cilësi premium i specializuar për mobilje për hapësira të vogla është Nill´s Furniture. Këtë qershor koleksioni i ri i mobiljeve vjen me 40% ulje në Nill’s Furniture. Përjeto konceptin premium të mobiljeve për apartamentin tuaj më lirë se kurrë më parë, nga data 24-30 qershor. Këndet apo kolltuqet inovative, tavolinat e ngrënies apo dhomat e gjumit, çdo mobilje vjen me zbritje të madhe. Nill´s ju mirëpret ekskluzivisht në Prestige Home Center.

Disa nga ofertat më të mira të mobiljeve për aparament janë: 

Këndi i divaneve OTELLO vjen me super ofertë. Është momenti më i mirë për të përfituar nga kjo mundësi. Përse duhet ta blini?

??Është kënd divanesh me dizajn modern.

??Material cilësor, vjen  me ngjyrënat më të kërkuara dhe pastrohet lehtësisht.

??Ofron komfort maksimal.

??Është Kënd divanesh me madhësi ideale për apartamente me pak hapësirë.

Dhoma e  gjumit NESTA e cilësisë premium vjen me zbritje të madhe! Eja dhe përfito konceptin modern dhe luxury të Nill’s për apartamentin tuaj deri me datë 30 Qershor

Përse duhet ta blini?

??Eshtë dhomë gjumi me koncept kuxury.

??Material i përbërë nga druri i arrës.

??Përbërje në dizajn nga xhami i temperuar.

??E përshtatshme për ambient të vogël.

Një dhomë gjumi që vjen me super zbritje për vetëm 7 ditë, nga data 24-30 qershor është LIMA. Jepi vetes komfortin që meriton me konceptin premium të dhomës së gjumit Lima nga Nill’s.

??Koncept unik.

??Material i përbërë nga druri i arrës.

??Dizajn Perfekt për vila dhe hotele të cilësisë premium.

Nill’s Furniture sjell zbritje deri në -40% në 5 modelet më të preferuara të tavolinave të ngrënies. Një darkë e shtruar në tavolinën premium të Nill’s Furniture përçon elegancën dhe klasin që bën diferencën. 

Nill’s Furniture sjell zbritje të dedikuar deri me datë 30 qershor ndaj nxito të përfitosh nga zbritjet e mëdha.

Kompletoni arredimin e vilës, aparatamentit apo hotelit tuaj ekskluzivisht në Prestige Home Center!

Nill’s Furniture Design – A reflection of you!

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.