Mobilje per Shtepi

Mobiljet më të Mira që Mund të Blini në Prestige Home Center

Jeni të lodhur nga mobiljet e lira që nuk zgjasin? Mund të jetë koha të shikoni për të blerë disa pjesë cilësore nga brandet më të mira të prodhimit të mobiljeve në botë. Mobiljet e bëra mirë mund të zgjasin për breza dhe të kursejnë para në afat të gjatë, pasi nuk do të kenë nevojë të zëvendësohen, restaurohen dhe në në përgjithësi janë më komode.

Ne folëm me Interior Designer pranë Prestige Home Center për të kuptuar më mirë se çfarë i bën mobiljet me cilësi të lartë dhe çfarë duhet të kërkojnë njerëzit në mënyrë specifike kur zgjedhin pjesë nga një kompani mobiljesh ndërkombëtare. Përgjigjet që morëm ishin: 

  • Materialet cilësore të përdorura në punimin e mobiljeve 
  • Mjeshtëria e punimit të mobiljeve
  • Dizajni që i qëndron kohës 
  • Çmimi që i përshtatet cilësisë së mobiljeve 

Ku mund ti gjejmë mobiljet në shitje në Shqipëri të cilat vijnë nga brandet më të mira në botë dhe kanë të nderthurura të gjithë këto elementë? Përgjigjia është e para qendër tregtare në shqipëri e dedikuar linjave home interior dizajn, Prestige Home Center. 

Le të ndalemi tek mobiljet më të mira që mund të blini në Prestige Home Center. 

Mobilje në Shitje nga Nills Albania

Nills Albania vjen si një markë e specializuar në mobilje cilësore që janë ndërtuar për të qëndruar me një estetikë të përjetshme. Kompania ka një gamë të gjerë mobiljesh në shitje duke filluar nga mobiljet e dhomës së ndenjes, si divanet dhe tavolinat e kafesë, deri te mobiljet e dhomave të gjumit, si kornizat modulare të shtratit. Për sa i përket çmimit, produktet e Nills janë në të njëjtin nivel me çmimet e shumë brandeve të tjera, por nuk ka dyshim se Nills Albania ofron cilësi solide.

 

Mobilje në Shitje nga Bicaku Stone

Cilësia Premium është një element kryesor i mobiljeve të prodhuara nga Bicaku Stone. Markakrenohet me pjesët unike që bën, duke përdorur materiale cilësore si drurë të fortë dhe mermer. Nëse po kërkoni mobilje prej druri për të dekoruar dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes, dhomën e ngrënies ose zyrën, atëherë Bicaku Stone është një kompani e shkëlqyer për të blerë. E gjeni me shoëromin e saj në Prestige Home Center.

Divane nga Casal 

Ndryshe nga markat e tjera për mobilje në shitje të listës sonë, Casal qëndron kryesisht tek divanet dhe karriget. Ky fokus ndikon në cilësinë e përgjithshme të produkteve të gatshme të markës. Divanet janë të thjeshtë por të përjetshëm, me fokus modularitetin komoditetin dhe cimimin konkurues. Në përgjithësi, ngjyrat janë mjaft bazike dhe neutrale, por ka disa mundësi për të kuqe dhe blu më të ndezura nëse dëshironi një ngjyrë.

Për sa i përket cilësisë, Casal përdor pëlhura që janë rezistente ndaj gërvishtjeve, dhe njollave. Vizitoni Showroomin e Casal pranë Prestige Home Center dhe gjeni mobilje në shitje me ofertë.

Mobilje në shitje nga Aran Cucine 

Mjaton që ju të sillni planimetrine dhe Aran Cucine punon kuzhinën cilësore me dizajnin më te vecantë custom made. Avantazhi i porosisë së kuzhinës së re këtë pranverë është oferta  që Aran Cucine sjell për të gjithë vizitorët e shoëroomit në Prestige Home Center. 35% zbritje për kuzhinat me porosi në Itali dhe 60% zbritje për kuzhinat në showroom. 

Gama e mobiljeve në shitje që do të gjeni në Prestige Home është e pafundme; ndaj për të parë më shumë brande, më shumë mobilje, më shumë oferta ejani në Prestige Home Center dhe bëni zgjedhjen tuaj!

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.