Restoranti me i mire ne Tirane

Restoranti më i mirë në Tiranë

Kur mbërrini në PRESTIGE HOME, në qëndrën  tregtare e cila i dedikohet ekskluzivisht vetëm produkteve dhe shërbimeve të linjave “HOME” , dhe “Interior Design” do të gjeni dhe një nga restorantet më moderne me ushqime BIO dhe  Hallall. Il Posto Restorant

Tek Il Posto Restorant ju mund të nisni ditën tuaj me një kafe, mund të shijoni një drekë më miqtë, mund të konsumoni drekën e punës duke shijuar një nga paketat e menusë së ditës apo të pini një cocktail pas një dite të kaluar në Prestige Home duke zgjedhur mobiljet tuaja të preferuara. 

 Il Posto Restorant është vendi ideal për ju dhe familjen tuaj!

Me ambient të hapur për stinën e ngrohtë dhe ambient të mbyllur për dimër,  kënd lojrash ku ju mund për fëmijë, Il Posto është vendi ideal për ju dhe familjen tuaj. Menuja e pasur e Il Posto Restorant përfshin:

Menu mëngjesi: Një mëngjes i shpejtë për të nisur ditën me energji.

Menu dreke: Për drekën keni larmishmëri zgjedhjeje si për një drekë të shpejtë ku Il posto ofron paketa të ndryshme si:

1. Paketa BIG me Kofshë Pule + Cola + Patate + Salca,

2. Paketa BIG me Kofshë Pule + Cola + Patate + Salca, Paketa Club Sanduich + Cola + Patate + Salca,

3. Paketa Hot Dog + Cola.

4. Pica

5. Menu të ndryshme për fëmijë etj.

Gjithashtu në menu ka pjata nga më specialet më shije të freskët deti dhe me shijen e parezistueshme të mishit të shërbyera me dashuri nga shefi i kuzhinës së Il Posto Restorant.

Menu darke: Ju mund të kaloni një darkë me miqtë ose një rast special me gatime të freskëta deti, produkte të mishit dhe të zgarës e shumë pjata të tjera të cilat do të jenë një kombinim perfekt i shijes dhe do t’ju bëjnë të kthehni përsëri.

Dhe në fund një ëmbëlsirë!

Vizitoni Prestige Home Center dhe ndaloni ne Il Posto Restorant për të provuar një shije unike të ushqimit BIO dhe për të parë më shumë për shtëpinë apo biznesin tuaj!

Ushqime të freskëta dhe hallall, me aromë të parezistueshme! Jeni gjithmonë të mirëseardhur!

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.