Çilek Albania

Tani në Prestige Home, çel dyert dyqani më i ri Çilek Albania

Brandi i mirënjohur turk ÇILEK i shpërndarë në më shumë se 70 vende të botës, vjen në Shqipëri!  

Marka e vetme dhe e pakrahasueshme turke në industrinë e mobiljeve. 

Që prej vitit 1996 Çilek ndihmon fëmijët të realizojnë ëndrrat e tyre në shumë vende të botës duke ofruar produktet më funksionale, më të sigurta dhe më ekonomike”. Vjen më në fund dhe në Shqipëri ekskluzivisht pranë Prestige Home.

Gamën e gjerë të mobiljeve me dhoma gjumi, dysheke, biankeri për krevate dhe dyshekë, aksesorë për bebe, fëmijë dhe të rinjë e gjeni pranë Prestige Home.  Me moton “prodhimi i ëndrrave”, ekipi i dizajnit krijon dizajne origjinale që zbukurojnë ëndrrat e të rinjve dhe fëmijëve, kujdesen për nevojat e tyre, ergonomike, inovative, argëtuese, cilësore, të sigurta dhe të ndërgjegjshme për mjedisin, duke sjellë emocione dhe përvoja të reja.

Dhomat për të rinj që i përshtaten stilit tuaj

Modelet e dhomave të të rinjve mund të përdoren kur thoni “Kur u rrite kaq shpejt?”

Dhoma të sigurta për bebe

Dhomat e bebeve, të cilat ndajnë entuziazmin tuaj të “mirëserdhe në shtëpi”…

Dhomat argëtuese për fëmijë

Dhomat e fëmijëve, ku zhvillimi, mësimi, argëtimi janë në kulmin e tyre.

Për më shumë vizitoni dyqanin më të ri në Prestige Home, ÇILEK Albania.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.