Prestige Home

Tendencat e Rinovimit të Shtëpive në 2023

Projekti i rinovimit të shtëpisë, një rifreskim pranveror, zgjedhja e disa aksesorëve të rinj të dekorit, ose arredimi i një ambienti nga fillimi është impenjativ. Gjetja e gjërave thelbësore të shtëpisë që jo vetëm i përshtaten stilit tuaj, por që kanë çmime të arsyeshme mund të jetë e vështirë. Divanet, dhomat e gjumit, ndriçimi apo blerjet e tjera të shtëpisë, cilat duhen blerë me ulje? Interior Dizajnerët më të mirë të Shqipërisë janë në Prestige Home këtë 5 vjetor për tju ndihmuar. Ata ju sygjerojnë mobiljet më të mira që mund ti blini më ofertë.
  1. NILL’S FURNITURE me 40% ulje. Moblijet e Nill´s i gjeni me super ofertë këtë ditëlindje nga data 15 maj deri me 5 qershor, dhomat e gjumit, mobiljet për living si këndet, divanet, kolltuqet i gjeni me 40% ulje. Tani keni një arsye më shumë për të rinovuar shtëpinë tuaj.
  1. PIERRE CARDIN HOME vjen me super oferta për ju në të gjitha brendet prestigjoze të tij. Bli një artikull dhe përfito të dytin me -60% ulje. Tapetin që keni ëndërruar është koha ta blini tani.
  2.    ARISTON vjen me super oferta në çdo produkt. Jo vetëm mobilje, në Prestige Home Center i gjeni të gjitha për shtëpinë tuaj. Bolierët dhe kaldajat me dizajn te thjeshtë Italian, me konsum minimal energjie i gjeni me 35 % ulje.
  3.   CASAL vjen me 50% ulje. Mobilje cilësore me çmime ekonomike. Me Casal mund të arredoni të gjithë shtëpinë me një buxhet shumë të ulët. Sidomos tani që gjeni gjithcka me 50% ulje.
  4.   LA FORCHETTA sjell çdo produkt me zbritje deri në 50 %. Kompletoni kuzhinën me enët dhe pajisjet e gatimit më cilësore në treg.
  5.  WALL ART deri ne 50% ulje. Aksesorët dhe pikturat e Wall Art përcjellin artin autentik të punimeve me forma apo dizajn të ndryshëm të përshtatshëm për çdo ambient tuajin. Për një kënd të veçantë në shtëpinë apo zyrën tuaj, për një hapësirë të dedikuar të biznesit zgjidhni ëall Art.
  6.  DAGE PERDE 20% ulje. Plotësoni arredimin e shtëpisë apo zyrës tuaj me perdet më inn të momentit, Dage Perde i gjeni me 20% ulje këtë përvjetor.
Këto e shumë oferta të tjera ju presin tek të gjitha brandet e Prestige Home Center si TEKA, ECOLIGHT, DULCIGNO DOORS, ARAN CUCINE, FALOMO, BICAKU STONE, DEA ARREDIM, MIELE etj. Prestige Home Center mbush plot 5 vjet ndaj ju fton të gjithëve t’i bashkoheni festës së vërtetë. Eja festo edhe ti me oferta prestigjioze deri në -60% në një gamë të gjerë artikujsh nga data 15 Maj deri në 5 Qershor. Prestige Home Center – E gjithë shtëpia juaj!